Invitație la meci: Rugby cu echipa CSS Tecuci U18

 

Echipa de rugby U18 a Clubului Sportiv Școlar Tecuci va susține un meci crucial în Campionatul Național, duminică, 19 noiembrie, începând cu ora 11. Echipa CSS Tecuci va disputa partida cu LPS Focșani. Terenul de joc este situat la CNAE Tecuci. 

Antrenorul Genu Popa apelează la „Susținerea voastră pentru a crea o atmosferă incredibilă pe terenul nostru de acasă. 

Așadar, pregătiți-vă să veniți cu aplauze, energie și suflet, pentru a-i încuraja pe acești tineri atleți în drumul lor spre succes. Vă așteptăm să formați un zid sonor de susținere, să vă purtați culorile echipei și să sărbătorim împreună pasiunea pentru rugby. 

Venind la acest meci, nu doar că susțineți sportul local, dar faceți parte dintr-o comunitate unită în jurul valorilor sportului și al echipei noastre CSS Tecuci. Haideți să creăm împreună o zi de neuitat! 

Vă așteptăm cu drag pe 19 noiembrie pentru a face din acest meci un eveniment memorabil. Haideți să fim alături de echipa noastră în această călătorie spre victorie!”. 

Succes echipei tecucene!